[WYNIK] [U13] [U15] [U17] PRZEGLĄD WYNIKÓW

🏀 PRZEGLĄD WYNIKÓW

📆 PIĄTEK

👉 Nasi zawodnicy U15 wygrywają mecz z drużyną KKK Moisir Krosno

👉 I kwarta została wygrana przez naszą ekipę 21:19.

👉 W drugiej odsłonie to zawodnicy Krosna byli górą i to oni schodzi na przerwę do szatni z przewagą 7 oczek.

👉 Po przerwie nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobrą kwartę, Pełna koncentracja, umożliwiła odrobienie strat oraz wygranie całego spotkania różnicą 8 oczek.

👉 I kwarta ułożyła się korzystanie dla gości

👉 II oraz III kwarta zdecydowanie należała do naszego zespołu, nasz ekipa zdobyła 67 punktów w tym 41 tylko w III odsłonie.

👉 Ostatnią kwartę wygrała drużyna gości.

👉 Ostatecznie to nasza drużyna była górą, zapewniając sobie końcową przewagę w wysokości 22 oczek.

💚💙🤍

KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 95:73 HOOPLIFE BASKETBALL LUBLIN
📅 05.02.2022, Rzeszów

💚💙🤍

📆 Niedziela

👉 Zawodnicy U15 w zaległym spotkaniu przegrywają z drużyną Niedźwiadków Przemyśl.

👉 Drużyna gości, postawiła bardzo ciężkie warunki naszym zawodnikom, mimo dobrej gry naszej ekipy, to drużyna Niedźwiadków była górą.

👉 Bardzo dobre spotkanie rozegrał Mateusz Rajchert, który zdobył 32 punkty 🔥🔥🔥

💚💙🤍

KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 69:108 NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL
📅 06.02.2022, Rzeszów

💚💙🤍

👉 Zawodnicy U13 przegrywają z drużyną z Mielca

👉 Drużyna Mielca okazał się lepsza na swoim terenie, nasi zawodnicy mogli cieszyć się tylko z wygrania III kwarty (10:15)