Za nami kolejny obóz naszych drużyn, który odbył się na obiektach sportowych w Leżajsku
Zawodnicy przygotowywali się do rozgrywek w nowym sezonie. Spędziliśmy niezapomniane chwile, pracując razem, wzmacniając nasze umiejętności i czerpiąc radość z gry w koszykówkę. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia niedługo na boisku! ![]()
![]()
.
Fotorelacja: KU AZS Politechniki Rzeszowskiej – Koszykówka | Facebook
