[WYNIK] [U12] [U13] [U15] [U17] WEEKENDOWE POJEDYNKI

🏀 PRZEGLĄD WYNIKÓW WEEKENDOWYCH

📆 SOBOTA

👉 Nasi zawodnicy U17 wygrywają mecz z drużyną Sokoła Łańcut, tym samym zajmując 2 miejsce w tabeli ligowej, ustępując jedynie drużynie Startu z Lublina.

👉 W I kwarcie oba zespoły, grały na wyrównanym poziomie, co skutkowało niemal równym wynikiem 19:15.

👉 W drugiej kwarcie nasi zawodnicy pokazali, że umieją grać ofensywną koszykówkę, rzucając rywalom 38 punktów tracąc zaledwie 8.

👉 III odsłona była zwycięska dla drużyny Sokoła, jednak w IV odsłonie górą byli nasi zawodnicy.

👉 Wypracowana przewaga na koniec spotkania wynosiła 29 oczek.

💚💙🤍

RAWPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT 96:67 RAWLPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT
📅 18.12.2021, Rzeszów

💚💙🤍

👉 Zawodnicy U13 wygrywają z drużyną Niedźwiadków z Przemyśla.

👉 I kwartę wygrali przeciwnicy, mimo to, kolejne kwarty padły łupem naszej drużyny, co sprawiło, że to my cieszyliśmy się ze zwycięstwa.

💚💙🤍

RAWPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT 52:35 NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL

💚💙🤍

📆 NIEDZIELA

👉 Zawodnicy U15 wygrywają z drużyną Sokoła Łańcut.

👉 Nasza ekipa wygrała wszystkie 4 kwarty, tym samym nie dając szans drużynie gości na zwycięstwo.

👉 Świetne spotkanie rozegrał Mateusz Rajchert, który zdobył 39 punktów 🔥🔥🔥

💚💙🤍

KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 98:54 RAWLPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT
📅 19.12.2021, Rzeszów

💚💙🤍

👉 W niedzielę nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju w ramach ligi U12.

👉 Gospodarzem turnieju była drużyna CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola.

👉 W pierwszym spotkaniu nasz zespół zmierzył się z drużyną Junior Basket Krosno.

👉 Cały mecz układał się pod dyktando naszego zespołu, w szczególności III kwarta, w której przeciwnicy rzucili tylko 2 punkty (wynik kwarty: 20:2). Po końcowym gwizdku nasi zawodnicy mogli cieszyć się z wypracowanej przewagi 42 oczek.

💚💙🤍

KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 71:29 JUNIOR BASKET KROSNO
📅 19.12.2021, Stalowa Wola

💚💙🤍

👉 W 2 meczu nasz zespół zmierzył się z gospodarzami turnieju – CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola

👉 Nasi zawodnicy rozpoczęli mecz od zwycięstwa w pierwszej kwarcie, kolejne odsłony, pozwalały powiększać przewagę, która po ostatnim gwizdku wynosiła 28 oczek.