[WYNIK] [U13] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA – MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY MKS MIELEC

🔥🔥🔥WAŻNE ZWYCIĘSTWO🔥🔥🔥

👉 Po zaciętym boju, drużyna U13 pod wodzą Trenera Damiana Kielara wygrywa mecz z klubem z Mielca.

👉 I połowa nie była udana dla naszych zawodników. To drużyna MKS-u uzyskała przewagę 10 oczek.

👉 Mimo straty, nasi zawodnicy nie poddali się i zagrali świetną 3 kwartę pozwalając przeciwnikom rzucić tylko 4 punkty (III kwarta 18:4).

👉 W 4 kwarcie udało się powiększyć ostateczny wynik o 2 oczka.

👉 Bardzo dobry występ indywidualny w wykonaniu naszego zawodnika Oskara Kubiaka, który zdobył 29 punktów 🔥🔥🔥

👉 Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna ze Stalowej Woli (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)

💚💙🤍

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „U13 REZULTAT KOŃCOWY AZS PRZ* KLUB UCZELNIANY 56:50 (15:18, 5:12. 18:4. 18:16) GORYCE 6 Pibropal KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA MKS MIELEC 14 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY MKS MIELEC GORLIG 30.10.2021 10:00, Rzeszów 5 Kolejka LICE #dawajAZS AZS”