[WYNIK] [U13] [U17] SOBOTNIE STARCIA

🔥🔥🔥DWA ZWYCIĘSTWA🔥🔥🔥

👉 Drużyna U17 pod wodzą Trenera Piotra Misia wygrywa mecz inaugurujący rozgrywki ligowe.

👉 I kwarta była bardzo wyrównana, jednak to drużyna ze Stalowej Woli uzyskała przewagę 1 punktu (20:19)

👉 Na II kwartę nasi zawodnicy wyszli bardzo skoncentrowani, co skutkowało bardzo dobrą grą (kwarta wygrana 5:14)

👉 III oraz IV prowadzona była pod dyktando naszej ekipy co przełożyło się na bardzo dobry wynik końcowy i 21 oczek przewagi.

👉 Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna z Łańcuta (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)

👉 STATYSTYKI

💚💙🤍

CSM KUŹNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA 55:76 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA
📅 6.11.2021, Stalowa Wola

💚💙🤍

👉 Drużyna U13 pod wodzą Trenera Damiana Kielara wygrywa mecz przewagą 53 punktów.

👉 Zawodnicy z Politechniki całkowicie zdominowali mecz, prowadzili od początku do końca spotkania.

👉 Na szczególną uwagę zasługuje 2 kwarta, w której nasi zawodnicy nie pozwolili przeciwnikom rzucić żadnego punktu.

👉 Aktualnie nasza ekipa zajmuje 1 miejsce w tabeli z bilansem 4 zwycięstw oraz 1 porażki.

👉 Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna UKS Basket 15 Przemyśl (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)

💚💙🤍

CSM KUŹNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA 23:76 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

💚💙🤍

➡ Czekamy na kolejne zwycięstwa 👊

💚💙🤍

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby i ‎tekst „‎U17 REZULTAT KOŃCOWY kutita KoSryiówr Stalowa Wola 55:76 ه AZS PRZ* (20:19, 5:14 11:12. 19:31) KLUB UCZELNIANY CSM KUŻNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 6.11.2021 10:00, Stalowa Wola 1 Kolejka #dawajAZS‎”‎‎

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „U13 aowe REZULTAT KOŃCOWY Woli vinia Kosylkówn Stalowa Wola ก AZS PRZ* KLUB UCZELNIANY 23:76 (8:17.0:20. 0:20, 6:20. 9:19) CSM KUŻNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 6.11.2021 12:00, Stalowa Wola 6 Kolejka #dawajAZS ¡AZS”

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, w budynku i tekst