Wyniki meczu U18: BDS Instal AZS Politechnika Rzeszowska vs ZKS STAL Stalowa Wola (Rewanż)

ZKS STAL Stalowa Wola  57:87  BDS Instal AZS Politechnika Rzeszowska

(16:20; 17:18; 9:23; 15:26)

Podopieczni trenera Grzegorza Wiśniowskiego wygrywają mecz w Stalowej Woli.

Przegrana w Rzeszowie 4 punktami po dogrywce dała do myślenia. Zawodnicy z Rzeszowa chcieli zrobić wszystko, aby dzisiaj wygrać.

I kwarta (16:20) – Zawodnicy AZS-u wybiegli na parkiet skoncentrowani. Przez 9 minut utrzymywał się remis (16:16). Jednak ostania minuta przyniosła prowadzenie 4 pkt.

II kwarta (17:18) – Obie drużyny szły punkt za punkt, jednak ostatecznie to drużyna Politechniki Rzeszowskiej schodziła z boiska z zaliczką 5 pkt.

III kwarta (9:23) – Dobra obrona i skuteczny kontratak przyczyniły się do zdominowania tej odsłony przez zespół z Rzeszowa. Zaliczka 19 pkt.

IV kwarta (15:26) – Zawodnicy BDS-u nie zwalniali tempa i odnieśli wysokie zwycięstwo (30 punktów przewagi).

Udany rewanż. Takie zwycięstwo motywuje do dalszej pracy.